SPONSOR STRATEGICZNY

Partnerzy KLUBU

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Białe Orły Sp. z o. o. współfinansuje m.st. Warszawa

Liga w sezonie 2015/2016 rozpoczęta!

Pierwszym naszym przeciwnikiem w I OLT C2 (Pierwsza Okręgowa Liga Trampkarzy U-14) była drużyna PKS Serce Falenica. Mecz  wygrany z przytupem 19:1. Patrząc na sam wynik, wydawałoby się, że był to rewelacyjny mecz w wykonaniu Białych Orłów. Tymczasem, tak wysoki rezultat meczu jest wynikiem bardziej kłopotów naszego przeciwnika niż wspaniałej gry drużyny. Niestety, po kilku pierwszych minutach losy meczu wydawały się być przesądzone a my zamiast grać w piłkę i cieszyć się pięknem futbolu rozpoczęliśmy indywidualny konkurs kto więcej strzeli, marnując przy okazji w niezrozumiały sposób całą masę 100% sytuacji :( .

Pamiętajmy, piłka nożna to gra ZESPOŁOWA i ZAWSZE wygrywa lub przegrywa CAŁA DRUŻYNA.

strzelcy bramek i asystenci:

7' - Nikodem Grochocki, as. Piotrek Szabelski

11' - Piotrek Szabelski, as. Nikodem Grochocki

18' - Nikodem Grochocki, as. Kuba Skoczylas

20' - Piotrek Szabelski, as. Nikodem Grochocki

29' - Paweł Michałek, as. Nikodem Grochocki

30' - Piotrek Szabelski, as. Kacper Grabowicz

30' - Kacper Grabowicz, as. Paweł Michałek

31' - Nikodem Grochocki, as. b.a.

39' - Kacper Grabowicz, as. Paweł Michałek

45' - Kacper Grabowicz, as. Piotrek Szabelski

46' - Kuba Skoczylas, as. b.a.

53' - Mateusz Maliszewski, as. Kuba Skoczylas

59' - Kuba Skoczylas, as. Patryk Sobieszczański

60' - Krystian Wieczorek, as. Patryk Sobieszczański

61' - Paweł Michałek, as. Kuba Skoczylas

63' - Mateusz Maliszewski, as. Paweł Michałek

64' - Mateusz Maliszewski, as. Kuba Skoczylas

67' - Paweł Michałek, as. Piotrek Szabelski

69' - Paweł Michałek, as. Piotrek Szabelski

skład: Kamil Ptak - Patryk Sobieszczański, Staś Ossowski, Kuba Musiał, Mateusz Siołek - Krystian Wieczorek, Kuba Skoczylas, Piotrek Szabelski, Paweł Michałek- Kacper Grabowicz (45' Wojtek Zagajewski), Nikodem Grochocki (36' Mateusz Maliszewski)

relacja foto: Krzysztof Ptak.