Piłkarskie czwartki - zajęcia dla dorosłych

Piłkarskie Czwartki

Zajęcia dla dorosłych

Jest to projekt dotyczący organizacji zajęć piłkarskich dla rodziców klubu Białe Orły oraz mieszkańców Zielonej Białołęki, który realizowany jest od 2007 roku.

„Piłkarskie czwartki” mają na celu integrację środowiska rodziców mających dzieci w naszym klubie oraz mieszkańców naszej dzielnicy poprzez aktywność sportową. Nieważny jest poziom sportowy uczestników, liczy się dobra zabawa oraz chęć uprawiania sportu. O pozostałe aspekty zadbają trenerzy klubu Białe Orły.

Zapisz się on-line

Szczegóły projektu:

Miejsce: SP 368 w Warszawie przy ul. Hemara 16
Termin: czwartki w godz. 20.00-21.30 - boisko ze sztuczną trawą
Kategoria: OPEN

Zapisy - poprzez wypełnienie formularza elektronicznego: https://forms.gle/WnX31JZrw1M6ZuY7A

Płatności:

  • wysokość opłaty - 50 zł/miesiąc
  • dane do wpłat: Białe Orły Sp. z o.o., ul. Kartograficzna 80A/10, 03-290 Warszawa
  • Nr rachunku: 26 1090 1753 0000 0001 4500 7641
  • Tytułem: zajęcia dla dorosłych, imię i nazwisko, miesiąc

*Opłata miesięczna od każdego uczestnika płatna przelewem na rachunek bankowy z góry za każdy miesiąc. Ilość zajęć odbytych przez uczestnika w miesiącu nie ma wpływu na zmniejszenie miesięcznej opłaty (zgromadzone środki będą zagospodarowane na organizację treningów, zakup niezbędnego sprzętu sportowego, organizację pikników integracyjnych dla rodzin uczestników).

Informacje dodatkowe:

Udział w zajęciach jest dobrowolny, organizator nie zapewnia ubezpieczenia NNW, każdy uczestnik oświadcza w formularzu elektronicznym swój stan zdrowia pozwalający na udział w zajęciach z piłki nożnej.