(2002) Białe Orły vs UKS Żagle Warszawa

Białe Orły vs UKS Żagle Warszawa

W niedzielę, 06.09.2015 na „Escola Varsovia Arena” podejmowaliśmy drużynę UKS Żagle Warszawa. Ponownie, podobnie jak Agrykola z racji braku wspólnych spotkań był to przeciwnik stanowiący dla nas „wielką niewiadomą”, dlatego też do meczu przystępowaliśmy podwójnie zmobilizowani i skupieni. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ już w pierwszej minucie Białe Orły zdobyły pierwszą bramkę w meczu. Na szczęście prowadzenie nie uśpiło naszej czujności i dalej graliśmy swoje. Co chwilę sunęły ataki na chyba troszkę zdeprymowanego przeciwnika. Nareszcie zaczęliśmy przeprowadzać akcje oskrzydlające, wymieniać celne podania miedzy sobą co w pierwszej połowie przyniosło jeszcze pięciokrotnie efekt w postaci bramki. Do przerwy 6:0.
Drugą połowę rozpoczęliśmy również mocnym akcentem, strzelając bramkę dwie minuty po wznowieniu gry. Mając korzystny wynik, Trener zaczął wprowadzać zmiany tak aby również rezerwowi nabierali „rytmu meczowego”. Brak ogrania widać było niemalże natychmiast. Niestety nie wszyscy zmiennicy zrozumieli zalecenia Trenera, chwilami na boisku pojawiał się chaos wynikający z błędów w ustawieniu, nerwowości i niepewności. Ale spokojnie, przecież po to ciężko trenujemy żeby doskonalić swoje umiejętności. W drugiej połowie strzelamy tylko, bo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki było znacznie więcej, trzy gole i kończymy mecz z wynikiem … 9:0.

Strzelcy bramek i asystenci:
1’ Maliszewski, as. Szabelski
8’ Michałek, as. Ossowski
12’ Michałek, ba
25’ Grabowicz M., as. Sobieszczański
27’ Michałek, as. Skoczylas
34’ Grochocki, as. Szabelski
37’ Skoczylas, as. Ossowski
40’ Grabowicz K., as. Maliszewski
61’ Grabowicz M., as Szabelski

Skład: Ptak – Sobieszczański (40’ Wieczorek), Ossowski, Musiał, Siołek (36’ Grabowicz K.) – Grochocki (40’ Zagajewski) , Grabowicz M., Skoczylas, Michałek (55’ Sabadasz) – Szabelski, Maliszewski (60’ Kawka)