BO2002 v MKS Bug Wyszków 2:1

Szósta kolejka ligowa, w której podejmowaliśmy drużynę MKS Bug Wyszków, przeszła do historii.
Od samego początku mecz nie ułożył się po naszej myśli. Właściwie można powiedzieć, że na sam początek w ogóle nie dotarliśmy tracąc bramkę już w 3 minucie. Utrata gola nieco pobudziła drużynę do poważniejszego zainteresowania się meczem ale również wprowadziła niepotrzebną nerwowość w naszej grze czego skutkiem była fatalna skuteczność. Ilością zmarnowanych sytuacji bramkowych jakie... sobie stworzyliśmy mimo nienajlepszej gry, można byłoby obdzielić kilka meczy. Niestety w pierwszej połowie nic nie siadło i nie wpadło. Na przerwę schodzimy przegrywając 0:1.
Męska rozmowa w szatni dała o sobie znać w drugiej połowie. Okazało się, że potrafimy grać szybciej, mocniej i dokładniej podawać piłkę wykorzystując całe boisko. Mimo, że nie była to jeszcze gra na naszym normalnym poziomie, odwracamy losy meczu strzelając dwie bramki. Uf, tym razem się udało. Mecz wygrywamy 2:1.
We wtorek wszyscy widzimy się na treningu a w środę czeka nas kolejny mecz. Tym razem gramy na Agrykoli godz. 20.00.

skład:
Mściwujewski Piotr, Ossowski Stanisław, Stępień Damian, Musiał Kuba, Sabadasz Tymoteusz, Skoczylas Jakub, Diaz Tomasz, Michałek Paweł, Maliszewski Mateusz, Grabowicz Kacper, Bayasgalan Bat, Gessner Hubert, Kapla Antoni, Łęczycki Nikodem, Grzechnik Jakub, Zagajewski Wojtek, Szabelski Piotr

bramki i asysty:
3' 0:1
43' 1:1 Diaz as. Bat
52' 2:1 Maliszewski, as. Grabowicz