UKS Białe Orły 2004 - Dolcan II Ząbki

Dzisiejszym naszym przeciwnikiem był zespół Dolcanu Ząbki. Od początku spotkania obie drużyny narzuciły własne tempo gry i co raz były ataki na bramkę przeciwnika. Niestety jedna z akcji gospodarzy, po naszym błędzie w obronie zakończyła się bramką. Stracony gol zadziałał na nas jak zimny prysznic i po 2 minutach doprowadziliśmy do remisu po indywidualnej akcji Szymona Pawłowskiego. Niestety po 10 minutach ponownie tracimy bramkę, tym razem po stałym fragmencie gry. Na naszą odpowiedź długo nie trzeba było czekać, bo 4 minuty później znów doprowadzamy do remisu - bramkę strzela Antek Żurawski i na przerwę schodzimy z wynikiem 2:2. W drugiej połowie meczu tym razem to my mieliśmy więcej szczęścia i po ładnym dograniu przez Szymona, bramkę zdobywa Adrian Woliński. Do końca spotkania zarówno my jak i przeciwnik miał jeszcze okazję do strzelenia bramki jednak to nam udaje się odnieść zwycięstwo.
Należy pogratulować całej drużynie za walkę i wiarę w zwycięstwo. Niestety nie ustrzegliśmy się też błędów, zarówno indywidualnie jak i zespołowo, dlatego mamy nad czym pracować aby jeszcze poprawić naszą grę w następnych meczach.

UKS Białe Orły - Dolcan II Ząbki - 3:2 (2:2)

Skład: Puszklewicz, Pawlikowski, Grotek, Młynarczyk, Juściński, Michalski, Adamczyk, Bożek, Gołębiewski, Pawłowski, Świszczorowski, , Woliński, Skirmuntt, Żurawski

Bramki: Pawłowski, Żurawski, Woliński