Białe Orły Warszawa 05 - Orły Zielonka 05

W sobotnie południe  podejmowaliśmy zespół Orłów Zielonka. Spotkanie od początku toczyło się głównie w środkowej strefie boiska. Mimo tego Orłom z Zielonki udało się zdobyć bramkę, która ustawiła mecz. Niestety dla nas sędzia uznał gola, pomimo wyraźnej pozycji spalonej napastnika gości. W dalszej części pierwszej połowy mecz się zdecydowanie "zaostrzył", a w twardej, nieustępliwej, nieraz brutalnej grze, na którą w wielu przypadkach pozwalał arbiter zawodów, prym wiedli słynący z tego gracze z podwarszawskiej Zielonki. W drugiej połowie pomimo agresywnej gry gości nasz zespół osiągnął optyczną przewagę i dążył do wyrównania, jednak po stracie piłki i szybkim zagraniu Orły z Zielonki ustaliły wynik meczu na 2-0.
Nie poddajemy się, pracujemy i walczymy dalej! W następnym meczu najwyższy czas na przełamanie złej passy!!