SEMP Ursynów - Białe Orły Warszawa 2005

W niedzielę tj. 29.10.2017r. zespół rocznika 2005 mierzył się z zespołem SEMPa Ursynów. Nasi chłopcy dobrze rozpoczęli mecz szybko przejmując inicjatywę i narzucając swój styl gry. Fragmenty ofensywnej gry udało nam się udokumentować bramką, którą zdobył Jarek Janowski, kończąc akcję po precyzyjnym podaniu Kacpra Domżalskiego, który rozgrywał świetne zawody w pierwszej połowie. Przyjemnie się oglądało grę naszych chłopców, do czasu złej decyzji w rozegraniu, którą bezwzględnie wykorzystał przeciwnik doprowadzając do remisu. Po przerwie poziom i tempo naszej gry zdecydowanie spadło, co bezbłędnie wykorzystał przeciwnik, dorzucając dwie bramki, ponownie po sytuacjach, w których mamy obowiązek zachować się zdecydowanie lepiej. Ostateczny wynik to 3-1 dla gospodarzy.