Białe Orły 2005 - MKS Znicz Pruszków

W niedzielne popołudnie drużyna Białych Orłów na swoim boisku podejmowały Znicz Pruszków. Pierwsze minuty meczu to dużo walki w środkowej strefie i obustronne ataki. Około 10 minuty drugiej połowy goście wysuwają się na prowadzenie po pewnym uderzeniu z rzutu karnego, na co szybko, strzałem z dystansu odpowiadają gospodarze. Niestety pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście ponownie obejmują prowadzenie. Wynik do przerwy 1:2. Tuż po wznowieniu gry gospodarze tracą kolejną bramkę po szybko przeprowadzonej kontrze. Dalsza część meczu to sporo walki i szarpanej gry. Wynik końcowy meczu to 5:1 dla gości. Mimo to na pochwałę zasługuje zaangażowanie zawodników z Białołęki, którzy walczyli do ostatniej minuty meczu.