(2006) Białe Orły vs Mazur Karczew

W dobrym stylu rozpoczął rundę rewanżową rocznik 2006 pokonując LKS Mazur Karczew 10:3.

Kluczowym momentem spotkania okazała się pierwsza kwarta, w której nasi zawodnicy zdobyli trzy gole nie tracąc ani jednego. Taka sytuacja sprawiała, że nabraliśmy pewności siebie i spokojniej budowaliśmy kolejne akcje.

Tym razem bardzo dobrze zagraliśmy w obronie. Zdecydowany odbiór piłki i dobra asekuracja skrzydłowych skutecznie rozbijały ataki przeciwnika. W pierwszej części meczu sytuacje strzeleckie Gości ograniczały się do strzałów z okolicy połowy boiska. Nasz zespół natomiast częściej był przy piłce, dobrze wymieniał podania i częściej stwarzał sytuacje strzeleckie.

Trzecia kwarta zdecydowanie na korzyść Mazura. Zawodnicy z Karczewa zagrali bardziej zdecydowanie i agresywniej zbliżając się na jedną bramkę. Nasi zawodnicy natomiast nie potrafili wykorzystać kilku sytuacji sam na sam z dobrze dysponowanym bramkarzem Gości.

W czwartej kwarcie poprawiliśmy skuteczność pod bramką przeciwnika co zaowocowało pięcioma kolejnymi trafieniami (dwa z nich podały po rzutach wolnych).

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:3 i w szampańskich nastrojach mogliśmy rozpocząć długi weekend :-)

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę naszych Kibiców, którzy jak zwykle licznie zgromadzili się przy Ostródzkiej i dzielnie nas wspierali!!!