(2006) Białe Orły vs UKS Iwiczna

Białe Orły vs UKS Iwiczna 7:3

Kolejny dobry mecz naszej drużyny i kolejne zwycięstwo.

Na szczególną uwagę zasługuje gra w pierwszej i ostatniej kwarcie meczu. W tych częściach spotkania zdecydowanie przeważaliśmy.

Wynik meczu już w drugiej minucie otworzył Janek Małaszek po dośrodkowaniu Adama Smarzewskiego.

Chwilę później silny strzał Kacpra Barańskiego obronił bramkarz gości, ale przy dobitce Mateusza Pręgowskiego nie miał już żadnych szans i szybko zrobiło się 2:0.

W pierwszej kwarcie zbudowaliśmy wiele składnych akcji. Dobrą pracę wykonywali nasi skrzydłowi, nękając przeciwników celnymi dośrodkowaniami.

W drugiej i trzeciej kwarcie nasza gra straciła na jakości. Odczuwając trudy gry w upale rzadziej dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Zbyt wolno poruszaliśmy się po boisku bez piłki i zbyt łatwo oddawaliśmy piłkę w środkowej części placu.

W czwartej kwarcie ponownie pojawiła się jakość w naszej grze. Dobra gra w obronie, asekuracja, zaangażowanie i współpraca środowych pomocników sprawiły, że i tym razem schodziliśmy z boiska niepokonani.

Dziękujemy UKS Iwiczna za dobry mecz i walkę do końca.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Naszych Wiernych Kibiców!