Aktualności 2001

Radomiak Radom - Białe Orły Warszawa 2001 3:0

W sobotę 21.10, na ulicy Rapackiego w Radomiu doszło do spotkania miejscowego Radomiaka z zespołem Białych Orłów Warszawa.  Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Zespół Radomiaka dominował w tym meczu, czego efektem była szybko strzelona bramka  na początku spotkania. Podcielo to skrzydła naszym Orłom i od tego momentu gra się posypała. Nasi zawodnicy popełniali błędy, które zazwyczaj się im nie zdarzają. Przegrywamy ten mecz nie ze wzgledu na brak umiejętności, ale przez brak koncentracji i zdecydowania w kluczowych momentach. Na pewno nie można odmówić naszym chłopcom woli walki i zaangażowania, jest to na pewno cechą charakterystyczną drużyny z rocznika 2001/2.

Drukarz Warszawa - Białe Orły Warszawa 2001

W niedzielę 15.10 zespół UKS Białe Orły Warszawa 2001 przegrał w wyjazdowym meczu z Drukarzem Warszawa 2:4. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando chłopaków z Ostródzkiej czego udokumentowaniem były bramki Dobrosa i Gutowskiego, po pięknych asystach Krzemińskiego i Markiewicza. Po przerwie gra się wyrównała i do końca meczu bramki strzelał już tylko zespół z Pragi. Białym Orłom nie brakowało w tym meczu polotu oraz charakteru, ale niestety w kluczowych momentach zawiodła koncentracja.

(2001) Wisła Płock - UKS Białe Orły 0-1 (0-0)

Wisła Płock - UKS Białe Orły 0-1 (0-0)
Bramka: Tomek Gutowski '65
Skład:
Majewski - Toczyski (72'Krawczak), Czajkowski, Pisarek - Markiewicz, Michalski, Krzemiński, Biniszewski (77' Czarnowski), Gutowski - Rembleski (80' Dobros), Malar (65' Soczewka)
Płock zdobyty po bardzo dobrym występie naszej drużyny !!! Słowa uznania dla całego zespołu, który rozegrał jedno z najlepszych spotkań w historii pokonując wicelidera rozgrywek !!!

[2001] UKS Białe Orły – Wisła Płock

UKS Białe Orły 2001 – Wisła Płock   2-3 (0-2)

Bardzo  wymagający rywal tym razem okazał się od nas lepszy, w szczególności w pierwszej połowie gdzie oddaliśmy pole bez walki schodząc do szatni ze spuszczonymi głowami przy stanie 0-2.

Na drugą połowę wyszedł odmieniony zespół, który chciał za wszelką cenę udowodnić, że w piłkę grać potrafi !!!! I udowodnił J Mimo szybko straconej bramki na 0-3 nasi zawodnicy potrafili się pozbierać i pokazać na co naprawdę ich stać. Nie od dziś wiemy, że stać ich na wiele, a na własnej skórze przekonała się o tym Wisełka, która w końcówce meczu wybijała piłkę jak najdalej od własnego pola karnego czekając na ostatni gwizdek sędziego.

Po takim meczu, mimo porażki, morale wzrastają a ambicje się nie zmieniają – walczymy i gramy dalej o najwyższe cele !!!