Aktualności 2004

Białe Orły (2004) - Drukarz Warszawa

W niedzielne przedpołudnie podejmowaliśmy zespół Drukarza Warszawa. Od początku spotkania byliśmy zespołem przeważającym, stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe i na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:0. Druga część spotkania już miała wolniejszy przebieg, mecz stał się bardziej wyrównany, było więcej walki o piłkę niż gry z obu stron. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 4:1 dla nas.

Białe Orły - Drukarz Warszawa - 4:1

Białe Orły 2004 - Polonia Warszawa

Białe Orły 2004 - Polonia Warszawa - 7:1
W sobotni wieczór podejmowaliśmy zespół wicelidera Polonii Warszawa. Od początku spotkania realizowaliśmy nasze przedmeczowe założenia, widać, że chłopcy wyszli na ten mecz skoncentrowani i zmobilizowani. Po dobrej grze naszego zespołu po pierwszej połowie wygrywaliśmy 4:0. Druga część spotkania również przebiegała pod nasze dyktando, tworzyliśmy składne akcje i co najważniejsze wróciła skuteczność, której brakowało w ostatnich meczach. Ostatecznie wygrywamy z zespołem Polonii 7:1.
Wielkie brawa dla całego zespołu za ten mecz!

Agape Białołęka - Białe Orły 2004 - 2:2

W sobotnie przedpołudnie rozegraliśmy derby Białołęki z zespołem Agape. Od początku spotkania oba zespoły toczyły walkę w środkowej części boiska, w miarę upływu czasu zespół Orłów zaczął śmielej atakować czego efektem była bramka zdobyta przed przerwą. W drugiej części spotkania Orły szybko zdobyły bramkę i wyszliśmy na dwu bramkowe prowadzenie. Niestety na ostatnie 15 minut spotkania zabrakło nam koncentracji pod własną bramką i Agape doprowadziło do wyrównania.

Wicher Kobyłka - Białe Orły 2004

W sobotnie przedpołudnie podejmowaliśmy zespół Wichru Kobyłka. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była nerwowa, chłopcy starali się tworzyć akcje, jednak brakowało dokładności oraz precyzji, szkoda również niewykorzystanego rzutu karnego. Druga część meczu już należała do nas, nie brakowało składnych akcji oraz sytuacji bramkowych. Jedną z nich udało nam się wykorzystać i strzelić decydującą bramkę dającą nam 3 punkty.

Wicher Kobyłka - Białe Orły 0:1

Białe Orły 2004 - Gosir Stare Babice

Białe Orły - Gosir Stare Babice - 4:0
W ten weekend podejmowaliśmy zespół Gosiru Stare Babice. Od początku spotkania nasza drużyna była stroną przeważającą w meczu, tworząc sporo akcji bramkowych. Po pierwszej połowie wygrywaliśmy 2:0. Druga część spotkania miała podobny przebieg, Orły często atakowały bramkę przeciwnika, w rezultacie czego zdobywamy jeszcze dwie bramki. Pozostaje lekki niedosyt, ponieważ szkoda niewykorzystanych sytuacji gdyż zwycięstwo mogło być bardziej okazałe.