Aktualności 2005

Białe Orły 2005 - MKS Znicz Pruszków

W niedzielne popołudnie drużyna Białych Orłów na swoim boisku podejmowały Znicz Pruszków. Pierwsze minuty meczu to dużo walki w środkowej strefie i obustronne ataki. Około 10 minuty drugiej połowy goście wysuwają się na prowadzenie po pewnym uderzeniu z rzutu karnego, na co szybko, strzałem z dystansu odpowiadają gospodarze. Niestety pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego goście ponownie obejmują prowadzenie. Wynik do przerwy 1:2. Tuż po wznowieniu gry gospodarze tracą kolejną bramkę po szybko przeprowadzonej kontrze. Dalsza część meczu to sporo walki i szarpanej gry. Wynik końcowy meczu to 5:1 dla gości. Mimo to na pochwałę zasługuje zaangażowanie zawodników z Białołęki, którzy walczyli do ostatniej minuty meczu.

Białe Orły III 2005 - Escola Varsovia II

Dnia 05.11.2017 odbył się mecz pomiędzy Białymi Orłami III a Escolą Varsovią II. Od początku meczu przewagę zdobyli goście, co zaprocentowało szybko strzeloną bramką. Do przerwy wynik 3:0 dla gości. Druga odsłona meczu to kontynuacja dobrej gry zawodników Escoli. Gospodarze próbowali zaskoczyć rywali atakami z kontry, lecz nie przyniosło to gola. Mecz pewnie wygrywają zawodnicy gości.

SEMP Ursynów - Białe Orły Warszawa 2005

W niedzielę tj. 29.10.2017r. zespół rocznika 2005 mierzył się z zespołem SEMPa Ursynów. Nasi chłopcy dobrze rozpoczęli mecz szybko przejmując inicjatywę i narzucając swój styl gry. Fragmenty ofensywnej gry udało nam się udokumentować bramką, którą zdobył Jarek Janowski, kończąc akcję po precyzyjnym podaniu Kacpra Domżalskiego, który rozgrywał świetne zawody w pierwszej połowie. Przyjemnie się oglądało grę naszych chłopców, do czasu złej decyzji w rozegraniu, którą bezwzględnie wykorzystał przeciwnik doprowadzając do remisu. Po przerwie poziom i tempo naszej gry zdecydowanie spadło, co bezbłędnie wykorzystał przeciwnik, dorzucając dwie bramki, ponownie po sytuacjach, w których mamy obowiązek zachować się zdecydowanie lepiej. Ostateczny wynik to 3-1 dla gospodarzy.

Escola Varsovia '05 - Białe Orły Warszawa '05 2:3

W czwartek 2.11.2017r. zespół rocznika 2005A Białe Orły Warszawa  zmierzył się w meczu wyjazdowym z  Escola Varsovia. Dwukrotnie obejmowaliśmy prowadzenie i dwukrotnie Escola szybko odpowiadała. Tego wieczoru  Białe Orły były jednak nie do zatrzymania, nie poddaliśmy i walczyliśmy do końca o zwycięstwo, co zaprocentowało trzecim golem. Końcówkę zagraliśmy bardzo mądrze i nie oddaliśmy prowadzenia do końca meczu. Szkoda jednak, że mimo dogodnych sytuacji nie udało nam się  podwyższyć prowadzenia. Brawa za super grę należą się wszystkim zawodnikom!!!

MLKS Victoria Sulejówek II - Białe Orły 2005 III

Dnia 28.10 o godz 12 w Sulejówku odbył się mecz pomiędzy lokalną drużyną MLKS Victorią II Sulejówek Białymi Orłami III. Od pierwszych minut mecz był bardzo otwarty i zaciekły. To gospodarze jako pierwsi wysunęli się na prowadzenie po stałym fragmencie gry na co szybko odpowiedzieli goście. Dalsza część meczu to dużo walki z obu stron oraz mnóstwo sytuacji bramkowych, w których zimną krew częściej zachowywali zawodnicy Victorii. Mecz kończy się wynikiem 4:1 dla gospodarzy.